15.03.2023

Akademia Pretor – Webinar: Data and Power Protection

Akademia Pretor kontratakuje! Zapraszamy na pierwszy w tym roku Webinar, który poświęcimy tematyce Data and Power Protection. Wydarzenie odbędzie się 28.03.2023 o godzinie 10:00. Data Protection Zabezpieczenie skuteczne, gdy wszystko inne zawiedzie? – Dzięki technologii Cyberbunkra od Dell EMC Twoje dane przechodzą na kolejny poziom bezpieczeństwa gwarantujący gotowe do odtworzenia i niezainfekowane środowisko IT. Backup pozostaje dostępny w niezmienionej formie nawet w kryzysowych sytuacjach, w których inne zabezpieczenia zawiodły, a infrastruktura i usługi IT przestały istnieć. Zobacz, jak działa Cyberbunkier i miej pewność, że Twoje dane będą zawsze skutecznie zabezpieczone i odporne na ataki cyberprzestępców. Power Protection Wiadomości o nadchodzących problemach z siecią elektryczną potrafią wytrącić z równowagi. Razem z każdym alertem o możliwych przerwach w dostawie prądu, pada wątpliwość czy krytyczna infrastruktura w firmie jest na to gotowa? Serwery i urządzenia sieciowe, niezależnie jak bardzo zaawansowane, bez zasilania stają się bezużyteczne. Wiemy, jak ważna jest niezakłócona praca sprzętu IT, przechowującego wrażliwe dane. Jednak chwilowe zaniki energii nie muszą ani niepokoić, ani krzyżować planów, dzięki technologii zasilania gwarantowanego od Eaton – tak, aby to co ważne działało bez zakłóceń. Webinar „Data and Power Protection” został podzielony na dwie części: Pierwszą część poprowadzi Bartosz Zielazny – Starszy Inżynier Systemowy z Pretor. Będzie to prezentacja na żywym organizmie (demo lab), w której poruszymy tematykę zabezpieczenia kopii bezpieczeństwa danych. Prezentację przeprowadzimy w odseparowanym od infrastruktury środowisku Cyberbunkra – technologii od Dell EMC. Drugą część poprowadzi Rafał Brzuska – Product Manager z firmy Eaton, Na której prezentowane będzie szerokie portfolio cyberbezpiecznych systemów i usług zasilania gwarantowanego od Eaton, który zapewni nieoceniony spokój i ochronę Twojego środowiska IT.

Zapisz się na wydarzenie!

Akademia Pretor kontratakuje! 

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w 2023 roku Webinar o tematyce Data and Power Protection

 

Data Protection 

Zabezpieczenie skuteczne, gdy wszystko inne zawiedzie – Dzięki technologii Cyberbunkra od Dell EMC dane przechodzą na kolejny poziom bezpieczeństwa gwarantujący gotowe do odtworzenia i niezainfekowane środowisko IT. Backup pozostaje dostępny w niezmienionej formie nawet w kryzysowych sytuacjach, w których inne zabezpieczenia zawiodły, a infrastruktura i usługi IT przestały istnieć.

Zobacz, jak działa Cyberbunkier i miej pewność, że Twoje dane będą zawsze skutecznie zabezpieczone i odporne na ataki cyberprzestępców.

Power Protection

Wiadomości o nadchodzących problemach z siecią elektryczną potrafią wytrącić z równowagi. Razem z każdym alertem o możliwych przerwach w dostawie prądu, pada wątpliwość czy krytyczna infrastruktura w firmie jest na to gotowa?

Serwery i urządzenia sieciowe, niezależnie jak bardzo zaawansowane, bez zasilania stają się bezużyteczne. Wiemy, jak ważna jest niezakłócona praca sprzętu IT, przechowującego wrażliwe dane. Jednak chwilowe zaniki energii nie muszą ani niepokoić, ani krzyżować planów, dzięki technologii zasilania gwarantowanego od Eaton – tak, aby to co ważne działało bez zakłóceń.

Pierwszą część prowadzi Bartosz Zielazny – Starszy Inżynier Systemowy z Pretor.

Będzie to prezentacja na żywym organizmie (demo lab), w której poruszymy tematykę zabezpieczenia kopii bezpieczeństwa danych. Prezentację przeprowadzimy w odseparowanym od infrastruktury środowisku Cyberbunkra – technologii od Dell EMC.

Druga część zostanie poprowadzona przez Rafała Brzuskę – Product Manager z firmy Eaton,

Na której prezentowane będzie szerokie portfolio cyberbezpiecznych systemów i usług zasilania gwarantowanego od Eaton, zapewniających nieoceniony spokój i ochronę Twojego środowiska IT.