Case study

Case study

Proponujemy rozwiązania pozwalające naszym Klientom funkcjonować nowocześniej, szybciej i efektywniej. W ciągu 30 lat naszej działalności zbudowaliśmy szerokie portfolio zadowolonych odbiorców naszych rozwiązań.
Zobacz, jak pracujemy.

Case study

 

Leaseplan - photo
Case study

Analiza przypadku: jak zabezpieczyć firmę przed atakiem hackerskim

Przeanalizujmy przykładowy atak hackerski i omówmy rozwiązania, które zmniejszą szanse na przeprowadzenie skutecznego ataku oraz przyśpieszą przywrócenie środowiska informatycznego do prawidłowego funkcjonowania po incydencie.

Czytaj dalej
Case study

Wdrożenie architektury Metro Storage Cluster

Wdrożenie architektury dla dwóch geograficznie oddalonych lokalizacji, zastępując dotychczasowe rozwiązanie Software-defined Storage. Osiągnięte efekty to zerowe wartości dla RTO i RPO oraz pełna zdalna administracja bez przerywania usług.

Czytaj dalej

Metro Storage Cluster
Leaseplan - photo
Case study

LEASEPLAN

LeasePlan to jedna z wiodących na świecie firm leasingowych, która obsługuje pojazdy w ponad 30 krajach. Zarządzamy całym cyklem życia naszych pojazdów, począwszy od zakupu, poprzez ubezpieczenie i serwis, aż po odsprzedaż samochodów poleasingowych.

Czytaj dalej
Case study

Fibar Group S.A.

FIBARO to globalna marka działająca w branży IoT (Internetu Rzeczy), dostarczająca rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej. Fibar Group S.A. jest producentem elementów oraz integratorem wielu zewnętrznych rozwiązań wchodzących w skład nowoczesnego systemu smart home o nazwie FIBARO. Dostarcza m.in. centrale zarządzające automatyką budynkową, będące podstawą całego inteligentnego systemu.

Czytaj dalej

Motionsensor Fibaro