Kariera

Kariera

Aktualne oferty pracy.

Stanowisko: Inżynier Systemowy

Miejsce pracy: Gdańsk

Pretor Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm branży IT, działającą na polskim rynku nieprzerwanie od 1991 roku, wielokrotnie nagradzaną tytułem „Gazeli Biznesu” tygodnika Puls Biznesu oraz „Diamentem Forbesa”. Podstawowe dziedziny naszej działalności to kompleksowa obsługa informatyczna oraz sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania w sektorze B2B. Jesteśmy czołowym partnerem światowych producentów branży IT.

Twój zakres obowiązków:

  • Odgrywanie kluczowej roli w tworzeniu spójnego planu rozwoju środowiska IT na potrzeby realizacji celów biznesowych kontrahentów firmy;
  • Instalacja, konfiguracja i parametryzacja środowisk informatycznych w ramach realizowanych wdrożeń;
  • Ścisła współpraca w roli eksperta z zespołem sprzedaży rozwiązań technologicznych na potrzeby Data Center;
  • Udział w konsultacjach na potrzeby realizowanych projektów;
  • Analiza oraz rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem infrastruktury informatycznej klientów firmy;
  • Zgłaszanie inicjatyw w zakresie poprawy jakości rozwiązań aktualnych klientów firmy;
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji technologicznych;
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym;
  • Doświadczenie praktyczne w zakresie wdrożeń i administracji infrastrukturą informatyczną;
  • Znajomość zagadnień i rozwiązań z obszaru infrastruktury IT takich jak: serwery x86, sieci teleinformatyczne, systemy bezpieczeństwa, wirtualizacja, itp. ;
  • Wiedza w zakresie zagadnień i rozwiązań cloud computingu;
  • Doświadczenie w realizacji zadań wspierających komercjalizację produktów i usług IT;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną;
  • Wysoka samodyscyplina i efektywna organizacja pracy;
  • Kreatywność, samodzielność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub umowa B2B w stałych godzinach w stałych godzinach (pn. – pt. 8:00-16:00);
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań oraz wsparcie ze strony leaderów i innych działów firmy;
  • Współpraca z doświadczonym zespołem sprzedaży rozwiązań informatycznych;
  • Możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań w obszarze infrastruktury IT;
  • Możliwość dalszego rozwijania swoich umiejętności poprzez udział w wydarzeniach i szkoleniach branżowych;
  • Dofinansowanie pakietu MultiSport;
  • Dostępność nieodpłatnego miejsca parkingowego.

Oprócz tego

  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Owocowe czwartki; kawa i herbata;
  • Ciekawe spotkania integracyjne;
  • Siłownia w biurze;
  • Służbowy komputer i telefon do użytku prywatnego;
  • Brak dress code’u;
  • Paczki świąteczne;

Wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres: praca@pretor.pl z dopiskiem: Inżynier systemowy”

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę dotyczącą danych osobowych o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 pozycja 883”.