Online
28 Marzec 2023

WEBINARIUM: Data and Power Protection

Webinar: Data and Power Protection
Data: 28 marca 2023

Akademia Pretor kontratakuje! Kolejny webinar realizowany w ramach projektu Akademia Pretor „Data and Power Protection” odbędzię się 28 marca 2023.

Data Protection

Zabezpieczenie skuteczne, gdy wszystko inne zawiedzie – Dzięki technologii Cyberbunkra od Dell EMC dane przechodzą na kolejny poziom bezpieczeństwa gwarantujący gotowe do odtworzenia
i niezainfekowane środowisko IT. Backup pozostaje dostępny w niezmienionej formie nawet
w kryzysowych sytuacjach, w których inne zabezpieczenia zawiodły, a infrastruktura i usługi IT przestały istnieć.

Zobacz, jak działa Cyberbunkier i miej pewność, że Twoje dane będą zawsze skutecznie zabezpieczone i odporne na ataki cyberprzestępców.

Power Protection

Wiadomości o nadchodzących problemach z siecią elektryczną potrafią wytrącić z równowagi. Razem z każdym alertem o możliwych przerwach w dostawie prądu, pada wątpliwość czy krytyczna infrastruktura w firmie jest na to gotowa?

Serwery i urządzenia sieciowe, niezależnie jak bardzo zaawansowane, bez zasilania stają się bezużyteczne. Wiemy, jak ważna jest niezakłócona praca sprzętu IT, przechowującego wrażliwe dane. Jednak chwilowe zaniki energii nie muszą ani niepokoić, ani krzyżować planów, dzięki technologii zasilania gwarantowanego od Eaton – tak, aby to co ważne działało bez zakłóceń.

Pierwszą część prowadzi Bartosz Zielazny – Starszy Inżynier Systemowy z Pretor.

Będzie to prezentacja na żywym organizmie (demo lab), w której poruszona zostanie tematyka zabezpieczenia kopii bezpieczeństwa danych w odseparowanym od infrastruktury środowisku Cyberbunkra.

Druga część zostanie poprowadzona przez Rafała Brzuskę – Product Manager z firmy Eaton,

Na której prezentowane będzie szerokie portfolio cyberbezpiecznych systemów i usług zasilania gwarantowanego od Eaton, zapewniających nieoceniony spokój i ochronę Twojego środowiska IT