01.09.2023

Akademia Pretor – Zarządzanie tożsamością na podstawie usługi Azure Active Directory

Webinar: Zarządzanie tożsamością na podstawie usługi Azure Active Directory Data: 03 października 2023

Zarządzanie tożsamością na podstawie usługi Azure Active Directory (Microsoft Entra ID) Zapraszamy do udziału w nadchodzącym webinarze, który będzie poświęcony tematowi „Zarządzanie Tożsamością na podstawie usługi Azure Active Directory (Microsoft Entra ID)”.Webinar odbędzie się w dniu 3 października 2023 r. o godzinie 10:00. Podczas webinaru zostaną omówione zagadnienia jak: Będzie to doskonała okazja, do zagłębienia zagadnień związanych z nowoczesnymi rozwiązaniami w obszarze zarządzania tożsamością w środowiskach biznesowych. Webinar potrwa do godziny 11:00, a poprowadzi go Maciej Wawrzyniak, Cloud Solutions Expert w firmie AB. Rejestracja – Akademia Pretor 
Azure Active Directory

Webinar: Zarządzanie tożsamością na podstawie usługi Azure Active Directory

Data: 03 października 2023 Godz: 10:00
Zapraszamy do udziału w nadchodzącym webinarze, który będzie poświęcony tematowi „Zarządzanie Tożsamością na podstawie usługi Azure Active Directory (Microsoft Entra ID)”.Webinar odbędzie się w dniu 3 października 2023 r. o godzinie 10:00. Podczas webinaru zostaną omówione zagadnienia jak:

  • Czym jest Microsoft Entra ID i jak różni się od klasycznej usługi katalogowej Active Directory.
  • Jakie korzyści płyną z korzystania z tożsamości hybrydowej, która łączy katalog lokalny z chmurą.
  • Jakie są metody uwierzytelniania (PHS, PTA, ADFS) scenariusze zastosowania, plusy i minusy każdego z nich.
  • Dlaczego warto zainwestować w wersję Premium usługi Microsoft Entra ID, która oferuje dodatkowe funkcjonalności i możliwości.
  • Czym jest dostęp warunkowy i dlaczego jest on kluczowym elementem metodologii Zero Trust.
  • Jak zabezpieczyć hasła użytkowników za pomocą usługi Microsoft Entra ID.
  • Co to jest PIM (Privileged Identity Management) i jak pomaga on zarządzać uprawnieniami administratorów i użytkowników w modelu Zero Trust.
  • Jak wykorzystać Serwer Proxy Aplikacji do zapewnienia bezpiecznego dostępu do aplikacji lokalnych za pośrednictwem chmury.
  • Jak ułatwić administrowanie środowiskiem i zarządzanie przynależnością użytkowników za pomocą grup dynamicznych, które automatycznie aktualizują się na podstawie określonych kryteriów.

Będzie to doskonała okazja, do zagłębienia zagadnień związanych z nowoczesnymi rozwiązaniami w obszarze zarządzania tożsamością w środowiskach biznesowych.

Webinar potrwa do godziny 11:00, a poprowadzi go Maciej Wawrzyniak, Cloud Solutions Expert w firmie AB.