02.09.2021

Pretor obchodzi swoje 30-lecie!

Powstała w 1991 roku firma Pretor obchodzi obecnie swoje okrągłe 30 urodziny.

Zobacz jak świętowaliśmy!

Powstała w 1991 roku firma Pretor obchodzi obecnie swoje okrągłe 30 urodziny.

Mimo niepewnych okoliczności udało nam się zorganizować kameralny jubileusz, który pozwolił naszym pracownikom na wspólne przeżycie tego wyjątkowego czasu. Był pyszny tort i kieliszek szampana — przecież było co świętować! Po długim czasie rozłąki, w końcu mieliśmy chwilę czasu na zobaczenie siebie nawzajem, i zamienienie kilku słów w podnioślejszej, aczkolwiek bardzo rodzinnej atmosferze.


Pretor- 30 lecie      Pretor - 30lecie szampan

W tym wyjątkowym dla nas czasie — obchodów 30 rocznicy powstania firmy Pretor, dostrzegamy więcej i doceniamy bardziej, dlatego też chcielibyśmy podziękować za wspólną, długoletnią drogę. W swojej historii widzieliśmy i doświadczyliśmy wiele, a wyciągnięte wnioski były podstawą do zbudowania solidnego i stabilnego biznesu. Wierzymy, że w biznesie najcenniejsze są dobre relacje, a także utrzymywanie stałego kontaktu. To one stanowią bazę do ciągłego rozwoju.

Celem naszego działania jest optymalizowanie inwestycji IT – tych małych i tych wielkich. Chcielibyśmy, abyście Państwo byli pewni, że w naszej filozofii nigdy nie zmienią dwie rzeczy: indywidualne podejście do Państwa potrzeb, a także gotowość naszych ekspertów do pomocy na każdym etapie współpracy.

Dziękujemy, że jesteście z nami!