24.10.2022

Poznaj rodzinę pamięci szyfrowanych Kingston IronKey, które znajdziesz w ofercie Pretora!

Pamięć szyfrowana Kingston IronKey

Z jakich rozwiązań w zakresie szyfrowanych pamięci masowych korzystać, by zapewnić bezpieczeństwo danym? Pamięć szyfrowana Kingston IronKey to cyfrowe pamięci USB, gwarantujące zabezpieczenie danych. Dlaczego warto wybrać Kingston IronKey? #KingstonIsWithYou Skontaktuj się z naszym działem handlowym – chętnie pomożemy wybrać dla Ciebie i Twojej firmy najlepsze rozwiązanie. Możesz także sprawdzić ofertę w PretorLinku. W artykule przedstawione są cztery nowości z rodziny IronKey, na które warto zwrócić uwagę. Rozwiązania są dedykowane zarówno dla Klientów biznesowych, jak i dla tych, który korzystają z urządzeń klasy konsumenckiej. Warto zwrócić uwagę na urządzenia:
Pamięć szyfrowana Kingston IronKey

Pamięć szyfrowana Kingston IronKey

Poznaj rodzinę pamięci szyfrowanych Kingston IronKey, które znajdziesz w ofercie Pretora!

Z jakich rozwiązań w zakresie szyfrowanych pamięci masowych korzystać, by zapewnić bezpieczeństwo danym? Produkty Kingston IronKey to szyfrowane cyfrowo pamięci USB, gwarantujące zabezpieczenie danym.

#KingstonIsWithYou

Dlaczego warto wybrać Kingston IronKey?

  • Urządzenia obsługujące 265-bitowe szyfrowanie XTS-AES, poświadczone certyfikatem IPS 140-2 Level 3 i FIPS 197
  • Zintegrowane zabezpieczenia przed atakami siłowym oraz BadUSB
  • Opcja ochrony wieloma hasłami dla odzyskiwania danych
  • Nowy tryb ochrony hasłem prostym
  • Dwa tryby „tylko do odczytu” (ochrona przed zapisem)
  • Klawiatura wirtualna do bezpiecznego wpisywania hasła
  • Lokalnie zarządzaj pamięciami USB dla małych i średnich firm
  • Proste zarządzanie wieloma urządzeniami w organizacji

Kingston IronKey Locker+ 50 to zaawansowana pamięć USB oferująca zabezpieczenia klasy konsumenckiej dzięki szyfrowaniu sprzętowemu AES w trybie XTS, w tym zabezpieczenia przed atakami siłowymi (brute force) i atakami BadUSB. Wbudowana klawiatura wirtualna chroni hasła przed oprogramowaniem rejestrującym naciśnięcia klawiszy (keylogger) lub zawartość ekranu (screenlogger).

Kingston IronKey Vault Privacy 50 to zaawansowana pamięć USB, która zapewnia bezpieczeństwo klasy biznesowej dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu sprzętowemu AES z certyfikatem FIPS 197 w trybie XTS i zawiera zabezpieczenia przed atakami łamania haseł metodą brute force oraz BadUSB. Można ją ustawić w trybie tylko do odczytu, aby zapewnić dodatkową ochronę, a wbudowana klawiatura wirtualna chroni hasła przed oprogramowaniem typu keylogger lub screenlogger.

Pamięć Kingston IronKey™ Keypad 200 to niezależna od systemu operacyjnego, szyfrowana sprzętowo pamięć USB z klawiaturą alfanumeryczną dla zapewnienia łatwego dostępu za pomocą kodu PIN. Pamięć KP200 jest wyposażona w funkcję szyfrowania XTS-AES z kluczem 256-bitowym. Posiada również certyfikat FIPS 140-3 Level 3 (procedura w toku), potwierdzający bezpieczeństwo klasy wojskowej z dodatkowymi rozwiązaniami, które zwiększają bezpieczeństwo danych.

Zewnętrzny dysk SSD Kingston IronKey Vault Privacy 80 to niezależny od systemu operacyjnego, szyfrowany sprzętowo dysk SSD z intuicyjnym, kolorowym ekranem dotykowym do wprowadzania haseł za pomocą numerycznego kodu PIN lub hasła. Posiada certyfikat FIPS 197 z 256-bitowym szyfrowaniem XTS-AES. Administratorzy mogą aktywować hasło użytkownika i skonfigurować opcje bezpieczeństwa, np. wymagania dotyczące hasła.

Skontaktuj się z naszym działem handlowym – chętnie pomożemy wybrać dla Ciebie i Twojej firmy najlepsze rozwiązanie.

Sprawdź ofertę w PretorLinku

Skontaktuj się z doradcą

Dział Sprzedaży