06.06.2022

Odkryj nowe możliwości dzięki produktom Logitech, które znajdziesz w ofercie Pretora!

Odkryj nowe możliwości dzięki produktom Logitech, które znajdziesz w ofercie Pretora!

Odkryj nowe możliwości Logitech. Obecna technologia, otacza nas już tak silnie, że bez wątpienia stała się częścią naszej codzienności. Mimo, że ciągle nas zaskakuje, my wciąż próbujemy za nią nadążyć. Rozwiązania, które ofertuje firma Logitech to bez wątpienia innowacyjne możliwości, które pozwalają poznać nowy komfort pracy. Skontaktuj się z naszym działem handlowym – chętnie pomożemy wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Sprawdź ofertę w PretorLinku Dowiedz się więcej o systemie PretorLink Logi Dock to stacja dokująca „wszystko w jednym”, która upraszcza konfigurację domowego biura, zmniejsza bałagan na biurku i pomaga pracownikom zdalnym czuć się bardziej produktywnie. Certyfikowany dla wiodących platform wideokonferencyjnych i łatwy w konfiguracji Logi Dock łączy wszystko w jednym eleganckim urządzeniu. To urządzenie jest w stanie zastąpić potrzebę stosowania dodatkowych urządzeń peryferyjnych i eliminuje plątaninę kabli i przewodów. Logi Dock łączy i ładuje do pięciu urządzeń peryferyjnych USB i dwóch monitorów, zastępuje niepotrzebne ładowarki i kable zasilające oraz sprawia, że bałagan na biurku znika. Niezależnie od tego, czy używasz komputera Mac, PC czy Chromebooka. Warto także zwrócić uwagę, że Logi Dock posiada małe głośniki, które zapewniają realistyczny, stereofoniczny dźwięk. Potężne basy i głośność, którą możesz znacznie podkręcić. Te małe, niepozorne głośniki pozwolą cieszyć się swoimi ulubionymi utworami w krystalicznie czystej postaci. Logi Dock daje jeszcze więcej! Logi Tune to aplikacja, która sprawia, że Logi Dock staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Synchronizując kalendarz z Logi Dock, Tune ułatwia kontrolę nad całym dniem. Otrzymywanie informacji o nadchodzących terminach i szybkie dołączanie do spotkań za naciśnięciem przycisku. Tune umożliwia także optymalizację biznesowych kamer internetowych Logitech i zestawów słuchawkowych Zone, dzięki czemu podczas spotkań wideo wyglądasz i brzmisz tak, jak chcesz.

Odkryj nowe możliwości dzięki produktom Logitech, które znajdziesz w ofercie Pretora!

Obecna technologia, otacza nas już tak silnie, że bez wątpienia stała się częścią naszej codzienności
i mimo, że ciągle nas zaskakuje, my wciąż próbujemy za nią nadążyć. Rozwiązania, które ofertuje firma Logitech to bez wątpienia innowacyjne możliwości, które pozwalają poznać nowy komfort pracy.

Poznajcie możliwości jakie dają Wam produkty Logitech.

Urządzenie Rally Bar zaprasza do zdalnej rozmowy uczestników, zapewniając im system z podwójną kamerą i technologią automatycznego kadrowania RightSight 2. Rally bar oferuje wiele możliwości odpowiednich kadrów, które pozwalają nadać spotkaniu jeszcze bardziej realnego klimatu.

Warto wymienić tu opcje: wyróżnienie osoby obecnie mówiącej, widok grupowy, objęcie wszystkich osób w pomieszczeniu czy połączenie obydwu opcji, zapewniając ujęcia przykuwające uwagę i ciekawe doświadczenie.

Zaawansowana inżynieria dźwięku Rally Bar zapewnia potężny, wypełniający salę dźwięk i sprawia, że każdy głos jest wyraźnie słyszalny, a dzięki panelom mikrofonowym Rally można z łatwością dopasować się do większych przestrzeni. Nowy wymiar spotkań online? Zdecydowanie tak.

Logitech Scribe to kamera, która zapewnia doskonały widok uczestnikom spotkań online. Wbudowane funkcje AI, przeznaczone do użytku z aplikacjami Microsoft Reams, Rooms, Zoom Rooms, a także innymi wiodącymi serwisami wideokonferencyjnymi oraz niestandardowy obiektyw sprawiają, że Scribe przesyła doskonale przejrzystą zawartość tablicy podczas wideokonferencji.

Teraz najlepsze miejsce przy stole mogą zajmować zdalni uczestnicy spotkania, a żadna istotna informacja nie zostanie już przeoczona.

 

Logi Dock to stacja dokująca „wszystko w jednym”, która upraszcza konfigurację domowego biura, zmniejsza bałagan na biurku i pomaga pracownikom zdalnym czuć się bardziej produktywnie. Certyfikowany dla wiodących platform wideokonferencyjnych i łatwy w konfiguracji Logi Dock łączy wszystko w jednym eleganckim urządzeniu, które zastępuje potrzebę stosowania dodatkowych urządzeń peryferyjnych i eliminuje plątaninę kabli i przewodów.

Logi Dock łączy i ładuje do pięciu urządzeń peryferyjnych USB i dwóch monitorów, zastępuje niepotrzebne ładowarki i kable zasilające oraz sprawia, że bałagan na biurku znika. Niezależnie od tego, czy używasz komputera Mac, PC czy Chromebooka.

Warto także zwrócić uwagę, że Logi Dock posiada małe, ale potężne głośniki, które zapewniają realistyczny, stereofoniczny dźwięk, potężne basy i głośność, którą możesz znacznie podkręcić. Te małe, niepozorne głośniki pozwolą cieszyć się swoimi ulubionymi utworami w krystalicznie czystej postaci.

Logi Dock daje jeszcze więcej! Logi Tune to aplikacja, która sprawia, że Logi Dock staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Synchronizując kalendarz z Logi Dock, Tune ułatwia kontrolę nad całym dniem, otrzymywanie informacji o nadchodzących terminach i szybkie dołączanie do spotkań za naciśnięciem przycisku. Tune umożliwia także optymalizację biznesowych kamer internetowych Logitech i zestawów słuchawkowych Zone, dzięki czemu podczas spotkań wideo wyglądasz i brzmisz tak, jak chcesz.

Skontaktuj się z naszym działem handlowym – chętnie pomożemy wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Sprawdź ofertę w PretorLinku

Skontaktuj się z doradcą

Dział Sprzedaży

Zapisz się do naszego NewsLettera

Bądź na bieżąco i otrzymuj zawsze bieżące informacje o promocjach i nowościach w branży IT!