15.07.2022

Minął już miesiąc po PretorCup!

Minął już miesiąc od PretorCup!

Minął już miesiąc od PretorCup! Słoneczna pogoda, wiatr w żaglach, doborowe towarzystwo i morze… brzmi pięknie, prawda? Czas leci szybko, dlatego zaskakuje nas, gdy przypominamy sobie, że wydarzenie, na które co roku z utęsknieniem czekamy już daleko za nami! Z nutą tęsknoty i uśmiechem na twarzy wspominamy jak było w Rewie podczas XIV edycji Ogólnopolskich Zawodów Windsurfingowych PretorCup 2022.

Wydarzenie PretorCup w historii naszej firmy to piękna tradycja, za którą niezmiennie jesteśmy wdzięczni.
W tym roku była to wyjątkowa edycja, na której po dwóch latach przerwy wróciliśmy na deskę, złapaliśmy wiatr w żagle, ale także świętowaliśmy nasze 30-ste urodziny.
Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i cudowną atmosferę. Liczymy na to, że będziemy mogli spotkać się na następnej edycji PretorCup, dlatego nie chcemy się żegnać. Chcemy powiedzieć do zobaczenia!
Zachęcamy do odwiedzenia naszych social mediów i zostania z nami na dłużej: Facebook LinkedIn

Nasza wspaniała przygoda z wiatrem i wodą zakończyła się dokładnie miesiąc temu. Razem z naszymi Klientami i Partnerami mieliśmy okazję tworzyć i brać udział w XIV edycji Ogólnopolskich Zawodów Windsurfingowych PretorCup 2022.

Wydarzenie PretorCup w historii naszej firmy to piękna tradycja, za którą niezmiennie jesteśmy wdzięczni. W tym roku była to wyjątkowa edycja, na której po dwóch latach przerwy wróciliśmy na deskę, złapaliśmy wiatr w żagle, ale także świętowaliśmy nasze 30-ste urodziny.

Zobaczcie całą ekipę PretorCup na naszym tradycyjnym, wspólnym zdjęciu, które już oprawione zawisło w naszym biurze i przez najbliższy rok będzie wzmagać w nas uczucie tęsknoty tak, żebyśmy myślami byli już na XV edycji PretorCup 2023.