12.07.2023

Akademia Pretor – Zabezpieczenie krytycznych systemów – Zobacz webinar

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru – Zabezpieczenie krytycznych systemów.

Ruszamy przeciwko cyberprzestępcom! Wszystkie zagadnienia zostaną poruszone na Webinarze Będzie to doskonała okazja, aby poznać najnowsze rozwiązania i dowiedzieć się, jak wdrożyć je w Państwa firmie. Na Webinarze zostanie przeprowadzona prezentacja na żywym organizmie (DemoLab) technologii RecoverPoint od Dell EMC. Webinar potrwa do godziny 11:00 i zostanie poprowadzony przez Bartosz Zielazny, Starszego Inżyniera Systemowego w firmie Pretor.
Zabezpieczenie krytycznych systemów

Zabezpiecz krytyczne systemy w swojej organizacji – zobacz webinar

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru.

Ruszamy przeciwko cyberprzestępcom!

  • Jak skutecznie zabezpieczyć krytyczne systemy w sposób ciągły? – W obecnej dynamicznie zmieniającej się sytuacji, w której cyberataki stają się coraz bardziej zaawansowane i powszechne, odpowiednia ochrona systemów staje się kluczowa dla utrzymania ciągłości działania firmy.
  • Jakie są aktualne zagrożenia i jak się przed nimi skutecznie chronić?
  • Jak szybko i poprawnie przywrócić funkcjonowanie firmy po cyberataku?

Wszystkie zagadnienia zostaną poruszone na Webinarze Będzie to doskonała okazja, aby poznać najnowsze rozwiązania i dowiedzieć się, jak wdrożyć je w Państwa firmie. Na Webinarze zostanie przeprowadzona prezentacja na żywym organizmie (DemoLab) technologii RecoverPoint od Dell EMC.

Webinar potrwa do godziny 11:00 i zostanie poprowadzony przez Bartosz Zielazny, Starszego Inżyniera Systemowego w firmie Pretor.