11.09.2023

Akademia Pretor – Jak zbudować i zarządzać bezpieczną siecią kampusową w technologii Fabric? – zapraszamy do obejrzenia

Webinar: Jak zbudować i zarządzać bezpieczną siecią kampusową w technologii Fabric?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru, który odbył się 19 września 2023. Agenda spotkania: 1. Universal hardware – rodzina przełączników dla każdego. Webinar rozpoczął się od zaprezentowania wszechstronnych rozwiązań z rodziny przełączników. Omówione zostały m.in jak wybór odpowiedniego sprzętu może wpłynąć na wydajność i elastyczność sieci kampusowej. 2. Prosta budowa sieci z zastosowaniem technologii Fabric Wyjaśnione zostało jaki sposób ta zaawansowana architektura pozwala na prostą budowę i konfigurację sieci, jednocześnie zapewniając wysoką niezawodność i elastyczność w dynamicznie zmieniającym się środowisku kampusu. 3. Zarządzanie siecią z wykorzystaniem XQI-SE Webinar skupił się również na aspekcie zarządzania siecią. Przedstawione zostały zalety i możliwości narzędzia XQI-SE, które umożliwiają wydajne zarządzanie i monitorowanie sieci kampusowej. 4. Bezpieczeństwo sieci przy wykorzystaniu Extreme NAC Na koniec webinariu omówione zostały kwestie bezpieczeństwa sieci. Przedstawione zostało m.in jak Exteme NAC (Network Access Control) może skutecznie chronić sieć przed zagrożeniami, zapewniając kontrolę dostępu do zasobów oraz identyfikację i reakcję na niebezpieczne działania.
Webinar Technologia Fabric

Webinar: Jak zbudować i zarządzać bezpieczną siecią kampusową w technologii Fabric?

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru, który odbył się 19 września 2023.
Agenda spotkania:
1. Universal hardware – rodzina przełączników dla każdego.
Webinar rozpoczął się od zaprezentowania wszechstronnych rozwiązań z rodziny przełączników. Omówione zostały m.in jak wybór odpowiedniego sprzętu może wpłynąć na wydajność i elastyczność sieci kampusowej.

2. Prosta budowa sieci z zastosowaniem technologii Fabric
Wyjaśnione zostało jaki sposób ta zaawansowana architektura pozwala na prostą budowę i konfigurację sieci, jednocześnie zapewniając wysoką niezawodność i elastyczność w dynamicznie zmieniającym się środowisku kampusu.

3. Zarządzanie siecią z wykorzystaniem XQI-SE
Webinar skupił się również na aspekcie zarządzania siecią. Przedstawione zostały zalety i możliwości narzędzia XQI-SE, które umożliwiają wydajne zarządzanie i monitorowanie sieci kampusowej.

4. Bezpieczeństwo sieci przy wykorzystaniu Extreme NAC
Na koniec webinariu omówione zostały kwestie bezpieczeństwa sieci. Przedstawione zostało m.in jak Exteme NAC (Network Access Control) może skutecznie chronić sieć przed zagrożeniami, zapewniając kontrolę dostępu do zasobów oraz identyfikację i reakcję na niebezpieczne działania.