06.11.2023

Akademia Pretor – Monitoring sieci i infrastruktury z Progress WhatsUp Gold

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze, który odbędzie się 14 listopada o godzinie 10.00 i będzie poświęcony tematowi „Monitoring sieci i infrastruktury z Progress WhatsUp Gold”. To zaawansowane oprogramowanie pozwalające na monitorowanie, zarządzanie oraz kompleksową analizę stanu sieci, a także na monitoring innych elementów infrastruktury, takich jak serwery czy aplikacje oraz usługi wybranych dostawców chmurowych. Na webinarze poznasz główne funkcjonalności, korzyści i sposoby licencjonowania tego rozwiązania, a także zobaczysz, jak łatwo i szybko można stworzyć własne dashboardy i raporty. Nie przegap webinaru, odkryj potencjał narzędzia, które może sprawić, że Twoja praca stanie się jeszcze bardziej efektywna i przyjemna.
Whatsup Gold

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze, który będzie poświęcony tematowi „Monitoring sieci i infrastruktury z Progress WhatsUp Gold”.
Webinar odbędzie się 14 listopada 2023, o godzinie 10:00 i potrwa ok. 1 godziny

Webinar będzie poświęcony narzędziu, które może diametralnie ułatwić Wam pracę – Pregress WhatsUp Gold. To zaawansowane oprogramowanie pozwalające na monitorowanie, zarządzanie oraz kompleksową analizę stanu sieci, a także na monitoring innych elementów infrastruktury, takich jak serwery czy aplikacje oraz usługi wybranych dostawców chmurowych. Na webinarze poznasz główne funkcjonalności, korzyści i sposoby licencjonowania tego rozwiązania, a także zobaczysz, jak łatwo i szybko można stworzyć własne dashboardy i raporty.

  • Przedstawienie producenta, omówienie funkcjonalności, informacja o licencjonowaniu. – ok 40 min.
    Kamil Muszyński z Bakotech rozłoży na czynniki pierwsze funkcje Progress WhatsUp Gold.
  • Pokaz konsoli, dashboardów
    W tej części Mateusz Duda z Bakotech opowie m.in jak stworzyć przejrzyste i efektywne dashboardy.v
  • Czas na pytania i podsumowanie spotkania

Nie przegap webinaru, odkryj potencjał narzędzia, które może sprawić, że Twoja praca stanie się jeszcze bardziej efektywna i przyjemna.