• Pretor - Twój partner w erze informacji
  • Pretor - Twój partner w erze informacji
  • Pretor - Twój partner w erze informacji
  • Pretor - Twój partner w erze informacji

 

 Szanowni Państwo,

 

Firma Pretor sp. z o.o. z sukcesem działa na polskim rynku od 1991 r. To już 25 lat!

Oferujemy kompleksowe usługi informatyczne dla biznesu i jednostek administracji publicznej,

a także prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych, sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania. Dzięki posiadanemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu wyłącznie sprawdzone rozwiązania i produkty, co do których jakości i niezawodności sami jesteśmy przekonani. Opieramy się na sprawdzonych rozwiązaniach najlepszych producentów w branży. Pracownicy naszego serwisu posiadają wszelkie niezbędne autoryzacje wszystkich największych producentów sprzętu fiskalnego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w siedzibie naszej firmy lub pod numerami telefonów komórkowych. Oferujemy konsultacje oraz wsparcie techniczne także przez telefon, co w większości przypadków umożliwia niezwykle szybkie rozwiązanie zaistniałych problemów.

Zaufało nam dotąd kilkuset klientów, powierzając dostawę i serwis swoich urządzeń fiskalnych. Należą do nich m.in: Selgros, Polskapresse (wydawca "Polska Dziennik Bałtycki"), Uniwersytet Gdański, Hotel Sheraton Sopot, Hotel Faltom, Hotel Nadmorski i wiele innych. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi w optymalnej cenie. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie kasy i drukarki fiskalne gwarantujące Państwu wysoki poziom zadowolenia przez cały okres ich użytkowania, który często wynosi wielokrotnie dłużej niż 5 lat. Zgodnie z przepisami prawa jeśli nie dysponują Państwo urządzeniem rezerwowym, jej awaria skutkuje bezwzględną koniecznością zamknięcia placówki do czasu jej naprawy. Dlatego tak ważny jest wybór sprawdzonego urządzenia dobrej jakości oraz powierzenie opieki serwisowej w pewne ręce.

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że z natłoku wielu rynkowych ofert niełatwo wybrać urządzenie przystające do konkretnych oczekiwań, jednak możemy Państwa zapewnić, że jako firma działająca z powodzeniem już od ( uwaga! ) 25 lat w branży kas i drukarek fiskalnych, dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych klientów znalazł w ofercie Pretor wszystko, czego do codziennej pracy potrzebuje jego działalność.

 

 

Pretor sp. z o.o. jest partnerem uznanym i cenionym na rynku urządzeń fiskalnych - nasz serwis według opinii naszych Klientów jest jednym z najbardziej sprawnych i skutecznych w branży. Po rozpoznaniu Państwa potrzeb i wnikliwej analizie rynku kas fiskalnych proponujemy Państwu urządzenia największego krajowego producenta - firmy Novitus S.A. Stawia ona przede wszystkim na jakość i niezawodność, jednocześnie posiadając najbogatszą ofertę kas i drukarek fiskalnych.

Co ważne, firma Novitus posiada oddziały serwisu fabrycznego we wszystkich większych miastach w tym także w Trójmieście.

Regulacje prawne związane z urządzeniami fiskalnymi nakazują, by niektóre czynności z nimi związane, jak np. reset kasy z powodu jej zablokowania, wymiana płyty głównej czy wymiana pamięci fiskalnej, wykonywał tylko i wyłącznie serwis fabryczny. W takim przypadku naprawy kas marki Novitus możemy dokonać na miejscu w Gdańsku. W przypadku wielu innych, zwłaszcza mniejszych producentów lub importerów, taka naprawa wiąże się z wysyłką kasy do oddalonego serwisu i zamknięciem firmy na okres od 3 do nawet 5 dni.

Szczegóły, parametry a także ceny zaproponowanych urządzeń znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.pretor.pl

 

Zapraszamy do kontaktu:

Marek Mozolewski: 501-267-563

Przemysław Salanga: 501-247-888

 

Na życzenie Klienta wykonujemy bezpłatne prezentacje urządzeń.

 

W oczekiwaniu na kontakt z Państwa strony

 

Marek Mozolewski

Kierownik Działu Kas Fiskalnych