• Pretor - Twój partner w erze informacji
  • Pretor - Twój partner w erze informacji
  • Pretor - Twój partner w erze informacji
  • Pretor - Twój partner w erze informacji

 

Pretor sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm z branży IT na Pomorzu, działająca na polskim rynku nieprzerwanie od 1991 roku.
Jesteśmy dumni z faktu bycia czołowym partnerem światowych producentów branży IT.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze projektujemy oraz wdrażamy wysokiej jakości rozwiązania informatyczne,
pozwalające zwiększyć efektywność działań i rentowność biznesu naszych Klientów.

Podstawowe dziedziny naszej działalności to:

  • kompleksowe usługi informatyczne dla biznesu i jednostek administracji publicznej,
  • sprzedaż zaawansowanych rozwiązań informatycznych, sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania,
  • internetowa sprzedaz produkt w z branży IT poprzez system Biznes Link, najpopularniejszy system sprzedazy klasy B2B w Polsce,
  • sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych.


 

Chcąc zaspokoić rosnące potrzeby i wymagania naszych Klientów nieustannie dbamy o podnoszenie kwalifikacji.
Posiadamy szereg certyfikatów i autoryzacji między innymi takich firm jak: APC, Canon, Cisco, Citrix, Dell, Emerson, Fujitsu, Hewlett Packard, IBM, Intel, Kingston, Lenovo, Lexmark, Microsoft, NEC, NetApp, OKI, Oracle, Samsung, Symantec, Toshiba, VMware, Xerox oraz wielu innych światowych producentów rozwiązań IT.
Dzięki bogatemu portfolio oferowanych przez nas produktów i usług jesteśmy w stanie dopasować rozwiązania do indywidualnych potrzeb Klientów, oferując sprawdzone, niezawodne i najbardziej innowacyjne rozwiązania informatyczne.

 

Potwierdzeniem dynamicznego rozwoju naszej firmy są otrzymane na przełomieni 2012/1013 dwa prestiżowe wyróżnienia: Diamenty miesięcznika Forbes w rankingu firm najszybciej zwiększających swoją wartość, organizowanym przez redakcję miesięcznika Forbes oraz Gazele Biznesu w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm, organizowanych przez redakcję dziennika gospodarczego Puls Biznesu. Tak zaszczytnemiano potwierdza naszą skuteczność w tym co robimy i motywuje nas to do dalszego rozwoju i utrzymania pozycji jednego z liderów w branży.