• Pretor - Twój partner w erze informacji
  • Pretor - Twój partner w erze informacji
  • Pretor - Twój partner w erze informacji
  • Pretor - Twój partner w erze informacji

 

 


Obsługujemy klientów biznesowych i instytucjonalnych. Pragniemy być ogólnokrajowym liderem w zakresie zdalnej sprzedaży sprzętu komputerowego i oprogramowania przez platformę internetową oraz wiodącym dostawcą specjalistycznych, zaawansowanych technologicznie usług informatycznych. Będziemy stopniowo poszerzać portfolio naszych usług by w pełni zaspokajać potrzeby naszych klientów w tym zakresie.


Jesteśmy dumni z faktu bycia partnerem czołowych, światowych producentów branży IT. Chcemy nadal rozwijać współpracę z tymi firmami i zdobywać fachową wiedzę na temat najnowszych rozwiązań informatycznych, popartą stosownymi certyfikatami i autoryzacjami. Ma to na celu oferowanie tylko sprawdzonych, niezawodnych rozwiązań, które dobrze znamy i możemy profesjonalnie wdrożyć u klienta.

Oferujemy wysoką jakość obsługi i kulturę współpracy popartą wieloletnim doświadczeniem i doskonaleniem metod obsługi klienta.

 

Nasze hasło - „Twój partner w erze informacji” – w pełni obrazuje nasze podejście do klientów. Stawiamy na długoterminową, partnerską współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu, uczciwości i odpowiedzialności. Wykorzystujemy wszelkie dostępne środki w celu osiągnięcia satysfakcji klienta.

Umożliwiamy naszym klientom pogłębianie wiedzy fachowej poprzez organizowane przez nas konferencje i seminaria. Partnerskie relacje budujemy również poprzez udział naszych klientów w imprezach kulturalnych i sportowych. Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, bo tylko wyspecjalizowana kadra może sprostać wymaganiom klientów i współczesnego rynku IT.