• Pretor - Twój partner w erze informacji
  • Pretor - Twój partner w erze informacji
  • Pretor - Twój partner w erze informacji
  • Pretor - Twój partner w erze informacji

 

JAK PRZYSTĄPIĆ?

 

Dostęp do systemu BiznesLink zapewnia firma Pretor Sp. z o.o., która jest obecnie największym operatorem tego systemu w Polsce, będąc jednocześnie partnerem handlowym firmy ABC Data S.A., która jest administratorem systemu. Udzielenie dostępu do systemu to nic innego jak rejestracja przez naszą firmę w systemie BiznesLink nowego użytkownika oraz przydzielenie mu konta i hasła do systemu.


Dedykowany Opiekun Klienta pomoże Państwu w zaplanowaniu ilość uruchamianych kont, nadaniu uprawnień oraz w poznaniu i codziennej obsłudze systemu.

W celu uzyskania dostępu do BiznesLinka najlepiej w pierwszej kolejności zwrócić się do jednego z Opiekunów Klienta w naszej firmie, których pełną listę znajdą Państwo pod linkiem Dział Sprzedaży. Po otrzymaniu zgłoszenia chęci korzystania z systemu BiznesLink nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu dopełnienia wszelkich formalności niezbędnych do dokonania bezpłatnej rejestracji w systemie. Sam fakt rejestracji nowego użytkownika i przekazania dostępu do systemu nie wiąże ze sobą żadnych zobowiązań wobec firmy Pretor Sp. z o.o., jest całkowicie bezpłatny tak jak i późniejsze korzystanie z systemu.