• Pretor - Twój partner w erze informacji
 • Pretor - Twój partner w erze informacji
 • Pretor - Twój partner w erze informacji
 • Pretor - Twój partner w erze informacji

 

CZYM JEST BIZNESLINK?

 

BiznesLink to unikatowe rozwiązanie, oparte na internetowym systemie sprzedaży klasy B2B, skierowane do wszystkich firm dokonujących zakupów produktów z branży IT. Dzięki zaletom systemu (z których warto wymienić najważniejsze: prostotę obsługi, składanie zamówień online, możliwość kontrolowana stanu i historii zamówień itp.), wykorzystanie BiznesLinka przynosi szereg korzyści. Dzięki tym cechom BiznesLink podbił rynek sprzedaży online stając się najpopularniejszym systemem sprzedaży B2B w Polsce.
BiznesLink został stworzony przez jednego z największych polskich dystrybutorów w branży IT - firmę ABC Data S.A. przy aktywnym współudziale naszej firmy jako pomysłodawcy i konsultanta wdrażanych w nim rozwiązań. Firma Pretor Sp. z o.o. jest obecnie największym operatorem tego systemu w Polsce.

Opis systemu

Idea

BiznesLink to rozwiązanie mające na celu usprawnienie i ułatwienie zakupów produktów z branży IT przy pełnym wsparciu dedykowanego Opiekuna Klienta. Jego najważniejszym elementem jest internetowy system sprzedaży, a integralną częścią jest obsługa logistyczna realizowanych przez BiznesLink zamówień.

 

Dostęp

Dostęp do BiznesLinka można uzyskać poprzez zgłoszenie do jednego z Opiekunów Klienta w naszej firmie, których pełną listę uzyskają Państwo pod linkiem Dział Sprzedaży. Więcej szczegółów na stronie jak przystąpić.

 

Obieg zamówienia

W modelowym wdrożeniu BiznesLinka Klient przed złożeniem zamówienia na stronie systemu może zwrócić się do swojego Opiekuna Klienta o pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania lub dokonując samodzielnie wyboru złożyć zamówienie, które po akceptacji powędruje poprzez Pretor Sp. z o.o. bezpośrednio do centrum logistycznego dystrybutora. Tam następuje realizacja zamówienia: produkty są pakowane i przy pomocy firm spedycyjnych kierowane bezpośrednio do Państwa firmy. W ślad za tym do Państwa wysyłana jest informacja o realizacji zamówienia. Nasza firma w dniu dostawy wystawia fakturę, która w formie elektronicznej lub papierowej trafia do Państwa wraz z kopią złożonego zamówienia. W systemie BiznesLink pod złożonym zamówieniem pojawia się numer wystawionej faktury VAT. Taka organizacja powoduje, że BiznesLink to kompleksowa obsługa Państwa firmy: wsparcie sprzedaży i logistyka oraz inne usługi dodatkowe oferowane przez naszą firmę. Wszystko w ramach jednego rozwiązania.

 

Szybkość i wygoda

W większości przypadków zamówiony przez Państwa towar następnego dnia roboczego od złożenia zamówienia trafia do Państwa firmy. Wysyłki towaru realizowane są przy pomocy największych w kraju firm spedycyjnych, a kurierzy w razie potrzeby są w stanie dostarczyć zamówiony produkt bezpośrednio 'na biurko' zamawiającego.

 

Korzyści

 • Natychmiastowy dostęp do bogatej oferty produktów IT, ich parametrów, zdjęć i opisów.
 • Dokładne i zawsze aktualne informacje o cenach i dostępności 24 godziny na dobę
 • Uproszczenie procesu zamawiania
 • Pełna elektroniczna obsługa zamówień
 • Kontrola i śledzenie stanu realizowanych zamówień
 • Redukcja czasu i kosztów
 • Dostęp do nowoczesnego systemu B2B
 • Dedykowany Opiekun Klienta
 • Bezpłatna dostawa towarów pod dowolny wskazany adres na terenie całego kraju*

 

 1. (*) – Pretor Sp. z o.o. zastrzega możliwość naliczania dodatkowych opłat