• Pretor - Twój partner w erze informacji

HANDLOWIEC

Pretor Sp. z o.o. - firma o ugruntowanej pozycji na rynku IT przeprowadza nabór kandydatów na stanowisko HANDLOWCA STACJONARNEGO, pracującego z Klientami z wykorzystaniem platformy internetowej B2B

Zadania:

- samodzielne pozyskiwanie oraz budowanie bazy klientów

- rozwijanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami

- realizowanie uzgodnionych planów sprzedaży

- przygotowywanie ofert handlowych, projektów technicznych oraz umów

- prowadzenie negocjacji handlowych;

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- min 2 letnie doświadczenie w branży informatycznej w dziale sprzedaży

- doświadczenie w pracy z producentami technologii informatycznych

- dobra znajomość  zagadnień technicznych związanych ze sprzętem oraz usługami IT

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania relacji przez telefon

- chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji i uczestnictwa w organizowanych szkoleniach

- dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana:

- odbyte szkolenia branżowe potwierdzone certyfikatami

- ukończone szkolenia z zakresu telemarketingu

Oferujemy:

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- system wynagradzania zorientowany na wyniki

- umowę o pracę na pełny etat

- szkolenia

- pracę w stałych godzinach

Wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres: [email protected]  z dopiskiem „Handlowiec”

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę dotyczącą danych osobowych o treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 pozycja 883".